Connect with us

Регион

Регистрирани 373 нови случаи на Ковид-19, во регионот вкупно 333 активни случаи

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје во последните 24 часа се направени 2.345 тестирања, а...