Connect with us

Гевгелија

75 санкции за брзо возење на автопатот Гевгелија – Куманово

Во текот на вчерашниот ден Мобилната единица за безбедност во сообраќајот на патиштата спроведе зајакната акциска контрола за санкционирање на...