Connect with us

Огласи

Мулти бренд сервисен центар АБ Новоселски со најсовремени сервисни услуги за вашето возило

Media Press

Published

на

Мулти бренд сервисниот центар „АБ Новоселски“ ви нуди услуги со најсовремена опрема за сервисирање на патнички и доставни возила.

  • Комплетен пакет на дијагностичка опрема Bosch
  • Најсовремена машина за сервисирање клими валео
  • Продажба, монтажа и балансирање на пневматици од брендот мишелин, континентал и рикер
  • Сервисирајте го вашето возило со оригинални и заменски резервни делови од сопствен увоз по поволни
  • Дезинфекција на кабината на вашиот автомобил, камион, автобус или работни простории со Озонпро

Тргнете на сигурно и безбедно патување со течностите со гаранција од сопствено производство: ад блуе, дестилирана вода, течност за ветробранско стакло, антифриз.

Продолжете го животниот век на вашиот автомобил во сервисот на АБ Новоселски со локација кај поранешна струмичанка.


Огласи

Пицерија Гетсби – традиција што трае 37 години

Media Press

Published

на

Оставете вашите сетила да ужуваат во најдобрата пица и вкусниот сомун од пицерија Гетсби.

Врвната услуга и квалитет продолжуваат во нов амбиент.

Традиција што трае 37 години.

Ул. Илинденска бр. 42

Телефон за нарачки: 077 952 406

Прочитај повеќе

Огласи

Чуствувајте се безгрижни на патувањето со Horizont Reisen – Niko Ekspres

Media Press

Published

на

Патувајте удобно и безгрижно со Horizont Reisen – Niko Ekspres .

Лиценциран превоз на патници и пратки до Швајцарија. Поаѓање секоја среда и сабота од Македонија и секој вторник и петок од Швајцарија.

Резервирајте го вашето место на телефонските броеви:

Во Македонија:
+389 71 557 111
+389 75 737 221
+389 70 253 362

Во Швајцарија:
+41 76 27 77 916
+41 79 95 45 842
+41 79 93 89 142
+41 79 19 59 541

Прочитај повеќе

Огласи

Халкидики травел – Радовиш со одлична понуда ова лето

Media Press

Published

на

И оваа година летувајте преку Халкидики травел – Радовиш во Неа каликратија. Добијте го идеалниот одмор по супер цени.

Халкидики травел – Радовиш ви нуди еднодневен или повеќедневен одмор со вклучен организиран или сопствен превоз на плажите на Неа Каликратија.

Сместете се во преубавите апартмани Димитри, Клеру, Марија, Фросо и многу други.

Прочитај повеќе