Connect with us

Струмица

Кривична за струмичанец, украл делови од фрижидерите од пред неколку маркети во Струмица

Секторот за внатрешни работи Струмица поднесе кривична пријава против Д.Г.(37) од Струмица поради постоење основи на сомнение дека сторил повеќе...