Connect with us

Спорт

Порази во двете кола од Супер лигата за пинг понг клубот од Радовиш

Нашиот пинг понг клуб „Радовиш“ ги одигра 2-ро и 3-то коло од пинг понг Супер Лигата каде силите ги одмери...

More Posts