Connect with us

Свет

И покрај зголемениот број на заразени од коронавирусот Грција не размислува да воведе строги мерки

Грчката Влада не планира да воведе строги ограничувачки мерки и покрај зголемениот број новозаболени од Ковид-19, јавуваат тамошните медиуми. Вчера...

More Posts