Connect with us

Радовиш

42 – годишно лице од радовишко извршил обљуба врз неговата поранешна сопруга

„На 10.06.2024 во 17.00 часот во Радовиш, полициски службеници од Полициската станица Радовиш го лишиле од слобода С.Н.(42) од радовишко село,...