Connect with us

Економија

Дизелот од ноќеска на полноќ поскапува за 3,5 денари за литар, поскапуваат и бензините

Дизелот од ноќеска на полноќ поскапува за 3,5 денари за литар, Екстра лесното масло за домаќинство за 1,5 денари, а...