Connect with us

Дојран

Извршени претреси во Дојран пради сомнение за фалсификувани сертификати во казино

Полициски службеници од Одделот за криминалистичка полиција и СВР Струмица- ОВР Гевгелија во текот на вчерашниот ден (05.01.2022) по претходно...

More Posts