Connect with us

Валандово

Пронајдени девет мигранти на патот Валандово-Струмица во излетан автомобил, возачот побегнал

Автомобил марка „ауди„ со скопски регистарски таблички со кое се превезувале девет мигранти утринава излетал од коловозот на патот Валандово-Струмица,...

More Posts