Connect with us

Огласи

Чуствувајте се безгрижни на патувањето со Horizont Reisen – Niko Ekspres

Media Press

Published

на

Патувајте удобно и безгрижно со Horizont Reisen – Niko Ekspres .

Лиценциран превоз на патници и пратки до Швајцарија. Поаѓање секоја среда и сабота од Македонија и секој вторник и петок од Швајцарија.

Резервирајте го вашето место на телефонските броеви:

Во Македонија:
+389 71 557 111
+389 75 737 221
+389 70 253 362

Во Швајцарија:
+41 76 27 77 916
+41 79 95 45 842
+41 79 93 89 142
+41 79 19 59 541

Огласи

Не третирајте ја негата како луксуз, повелете во салон за масажа „Кристи“

Media Press

Published

на

Одберете го вистинското место каде што ќе добиете нега на вашето лице и тело.

Дојдете во новоотворениот салон за масажа и козметички услуги „Кристи“ кој се наоѓа кај детскиот парк спроти судот во Радовиш.

Покрај масажа на тело, „Кристи“ ви нуди маникир, педикир, депилација, обликување и фарбање на веѓи, а наскоро понудата ќе се зголеми и со третман за лице.

Не третирајте ја негата како луксуз, закажете го вашиот термин веднаш.

Контакт телефон – 077 910 082

Прочитај повеќе

Огласи

Се бара женско лице за нега и чистење на дом во Радовиш- Плата одлична

Media Press

Published

на

Се бара едно лице (жена) за вработување на полно работно време, осум часа, за нега и чистење на дом во Радовиш.

Плата одлична

Контакт телефон: 070 247 209

Прочитај повеќе

Огласи

Синоним за најквалитетни столици и маси – Оливер Промет

Media Press

Published

на

Оливер промет – Радовиш

Синоним за најквалитетни столици и маси изработени од професионални мајстори.

Голем избор на материјали и бои за сите вкусови, висок квалитет и достапни цени.

Посетете не на излезот од градот во населба Раклиш и уверете се во богатиот асортиман што го нудиме.

Прочитај повеќе