Connect with us

Огласи

ОГЛАС: АД ИГМ Еленица – Струмица отвора повеќе позиции за работа

Media Press

Published

на

АД ИГМ Еленица – Струмица бара работници со и без работно искуство во повеќе области и тоа:

1. Ракувачи на автоматика
2. Електричари
3. Бравари
4. Општи работници
5. Транспортни работници
6. Виљушкаристи

Вработени на цело работно време, со редовни примања и К-15.

Плата по договор

Информации на телефон: 070 415 904
Секој работен ден од 07:00 до 15:00

Огласи

Синоним за најквалитетни столици и маси – Оливер Промет

Media Press

Published

на

Оливер промет – Радовиш

Синоним за најквалитетни столици и маси изработени од професионални мајстори.

Голем избор на материјали и бои за сите вкусови, висок квалитет и достапни цени.

Посетете не на излезот од градот во населба Раклиш и уверете се во богатиот асортиман што го нудиме.

Прочитај повеќе

Огласи

Пицерија Гетсби – традиција што трае 37 години

Media Press

Published

на

Оставете вашите сетила да ужуваат во најдобрата пица и вкусниот сомун од пицерија Гетсби.

Врвната услуга и квалитет продолжуваат во нов амбиент.

Традиција што трае 37 години.

Ул. Илинденска бр. 42

Телефон за нарачки: 077 952 406

Прочитај повеќе

Огласи

Мулти бренд сервисен центар АБ Новоселски со најсовремени сервисни услуги за вашето возило

Media Press

Published

на

Мулти бренд сервисниот центар „АБ Новоселски“ ви нуди услуги со најсовремена опрема за сервисирање на патнички и доставни возила.

  • Комплетен пакет на дијагностичка опрема Bosch
  • Најсовремена машина за сервисирање клими валео
  • Продажба, монтажа и балансирање на пневматици од брендот мишелин, континентал и рикер
  • Сервисирајте го вашето возило со оригинални и заменски резервни делови од сопствен увоз по поволни
  • Дезинфекција на кабината на вашиот автомобил, камион, автобус или работни простории со Озонпро

Тргнете на сигурно и безбедно патување со течностите со гаранција од сопствено производство: ад блуе, дестилирана вода, течност за ветробранско стакло, антифриз.

Продолжете го животниот век на вашиот автомобил во сервисот на АБ Новоселски со локација кај поранешна струмичанка.


Прочитај повеќе