Connect with us

Огласи

Стекнете се со бесплатна обука за дигитален маркетинг – аплицирајте најдоцна до 01.04.2021

Media Press

Published

на

Реномиран онлајн и телевизиски медиум со 28 годишно искуство и примат во телевизиската дејност во југо-источниот регион, распишува оглас за вршење на бесплатна обука за дигитален маркетинг за лица од 18-40 години.

Обуката опфаќа изучување на основните компјутерски вештини, веб пребарување, управување со социјални медиуми, вебсајт маркетинг и e-mail кампањи, креирање на успешна стратегија за дигитален маркетинг.

Најдобрите кандидати ќе имаат можност да продолжат со работа на една од следниве работни позиции:

  • Специјалист за дигитален маркетинг
  • Уредник на социјални мрежи
  • Маркетинг агент

Заинтересираните кандидати не е неопходно да имаат претходно стручно познавање или искуство во наведената област, потребно е само да поседуваат самоиницијатива, одговнорност и интерес за развој во наведената област.

Аплицирајте на следниот линк: https://forms.gle/GBDARqvwxJAgpRAU7

Напомена: Апликацијата трае најдоцна до 01.04.2021

прикажи повеќе
Advertisement

Огласи

Пицерија Гетсби – традиција што трае 37 години

Media Press

Published

на

Оставете вашите сетила да ужуваат во најдобрата пица и вкусниот сомун од пицерија Гетсби.

Врвната услуга и квалитет продолжуваат во нов амбиент.

Традиција што трае 37 години.

Ул. Илинденска бр. 42

Телефон за нарачки: 077 952 406

Прочитај повеќе

Огласи

Мулти бренд сервисен центар АБ Новоселски со најсовремени сервисни услуги за вашето возило

Media Press

Published

на

Мулти бренд сервисниот центар „АБ Новоселски“ ви нуди услуги со најсовремена опрема за сервисирање на патнички и доставни возила.

  • Комплетен пакет на дијагностичка опрема Bosch
  • Најсовремена машина за сервисирање клими валео
  • Продажба, монтажа и балансирање на пневматици од брендот мишелин, континентал и рикер
  • Сервисирајте го вашето возило со оригинални и заменски резервни делови од сопствен увоз по поволни
  • Дезинфекција на кабината на вашиот автомобил, камион, автобус или работни простории со Озонпро

Тргнете на сигурно и безбедно патување со течностите со гаранција од сопствено производство: ад блуе, дестилирана вода, течност за ветробранско стакло, антифриз.

Продолжете го животниот век на вашиот автомобил во сервисот на АБ Новоселски со локација кај поранешна струмичанка.


Прочитај повеќе

Огласи

Чуствувајте се безгрижни на патувањето со Horizont Reisen – Niko Ekspres

Media Press

Published

на

Патувајте удобно и безгрижно со Horizont Reisen – Niko Ekspres .

Лиценциран превоз на патници и пратки до Швајцарија. Поаѓање секоја среда и сабота од Македонија и секој вторник и петок од Швајцарија.

Резервирајте го вашето место на телефонските броеви:

Во Македонија:
+389 71 557 111
+389 75 737 221
+389 70 253 362

Во Швајцарија:
+41 76 27 77 916
+41 79 95 45 842
+41 79 93 89 142
+41 79 19 59 541

Прочитај повеќе