Connect with us

Огласи

Не третирајте ја негата како луксуз, повелете во салон за масажа „Кристи“

Media Press

Published

на

Одберете го вистинското место каде што ќе добиете нега на вашето лице и тело.

Дојдете во новоотворениот салон за масажа и козметички услуги „Кристи“ кој се наоѓа кај детскиот парк спроти судот во Радовиш.

Покрај масажа на тело, „Кристи“ ви нуди маникир, педикир, депилација, обликување и фарбање на веѓи, а наскоро понудата ќе се зголеми и со третман за лице.

Не третирајте ја негата како луксуз, закажете го вашиот термин веднаш.

Контакт телефон – 077 910 082

прикажи повеќе
Advertisement

Огласи

Се бара женско лице за нега и чистење на дом во Радовиш- Плата одлична

Media Press

Published

на

Се бара едно лице (жена) за вработување на полно работно време, осум часа, за нега и чистење на дом во Радовиш.

Плата одлична

Контакт телефон: 070 247 209

Прочитај повеќе

Огласи

Синоним за најквалитетни столици и маси – Оливер Промет

Media Press

Published

на

Оливер промет – Радовиш

Синоним за најквалитетни столици и маси изработени од професионални мајстори.

Голем избор на материјали и бои за сите вкусови, висок квалитет и достапни цени.

Посетете не на излезот од градот во населба Раклиш и уверете се во богатиот асортиман што го нудиме.

Прочитај повеќе

Огласи

Пицерија Гетсби – традиција што трае 37 години

Media Press

Published

на

Оставете вашите сетила да ужуваат во најдобрата пица и вкусниот сомун од пицерија Гетсби.

Врвната услуга и квалитет продолжуваат во нов амбиент.

Традиција што трае 37 години.

Ул. Илинденска бр. 42

Телефон за нарачки: 077 952 406

Прочитај повеќе